[ Strona Główna ˇ Ultras HHC ˇ Zgody ˇ On tour ˇ Flagi ˇ Szale ˇ Ciuchy ˇ Vlepki ˇ Filmy ˇ Tapety ˇ Księga gościSierpień 31 2016 00:22:25 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Szukaj
KS Hutnik Huta Czechy
Informacje o klubie
Kadra
Stadion
Sponsorzy
Terminarz
Kibice Hutnika
Ultras HHC
Zgody
On tour
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki
Relacje
Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Multimedia
Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Archiwum
Kontakt
hutnikhc@o2.pl
GG 48753184
FB Kibolska Huta Czechy
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 190
Najnowszy Użytkownik: TomZaw1999
_ _
{ B-klasa }
1.Liwia Łochów6
2.Tajfun II Jartypory6
3.Jutrzenka Cegłów6
4.Polonez Mordy6
5.LUKS Ruda Woliński2
6.Olimpia Latowicz1
7.Zryw II Sobolew1
8.Niwa Tęczki1
9.LZS Starawieś1
10.Legion Grębków1
11.Iskra Kotuń1
12Hutnik II Huta Czechy0
13.Fenix II Siennica0
_ _
{ Strzelcy B - kl. }
Sezon 16/17
Mariusz Rękawek 1
_ _
{ Tab. U-15 gr. III }
1.Zryw Sobolew0
2.Wilga Miastków0
3.Sęp Żelechów0
4.Płomień Dębe Wielkie0
5.Hutnik Huta Czechy0
_ _
{ Tab. U-10 gr. III }
1.Sęp Żelechów0
2.Promnik Gończyce0
3.Kolektyw Oleśnica0
4.Hutnik Huta Czechy0
5.Grom Trojanów0
6.Dwie Jedynki II Mińsk Maz.0
_ _
{ Tab. U-8 gr. III }
1.Piątka Mińsk Maz.0
2.Szóstka Mińsk Maz.0
3.APN Mińsk Maz.0
4.Hutnik Huta Czechy0
_ _
{ Button }
Kibice HHC
_ _
{ Linki }



























_ _
{ Witamy }
|
Image and video hosting by TinyPic
|
_ _
{ Gadulec }
_ _
{ Frycowe II drużyny }
|

Tajfun II Jartypory - Hutnik II Huta Czechy 4:1 (2:1)

Bramka:
Mariusz Rękawek - 16 minuta

Skład:
Łukasz Wąsowski (Wiktor Chmielewski - 60 minuta) - Michał Duchna (Radosław Wardak - 46 minuta), Tomasz Zawadka, Damian Starzec, Krzysztof Traczyk (Wojciech Sęk - 46 minuta) - Mariusz Rękawek, Kamil Sakowski, Jakub Sieraj, Sebastian Ponceleusz (Paweł Zawadka - 70 minuta) - Piotr Gano, Kacper Przybysz

Sędziowie:
Replin, Wójcicki, Wójcik

 Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
Kliknij "czytaj więcej" w dolnej części newsa w celu rozwinięcia i podglądu zdjęć

|
_ _
{ Remis w Jartyporach }
|

Tajfun Jartypory - Hutnik Huta Czechy 2:2 (1:0)

Bramki:
Marek Krupieńczyk - 47 minuta (as. Kamil Piętka)
Kamil Piętka - 69 minuta (as. Kamil Szostak)

Skład:
Piotr Kardyka - Mateusz Rękawek, Kamil Szostak, Jakub Kardyka, Rafał Trzmiel (Filip Gawinek - 65 minuta) - Arkadiusz Wardak, Rafał Głąbicki, Kamil Piętka, Mateusz Zawadka, Łukasz Kowalski (Marek Krupieńczyk - 46 minuta) - Sebastian Grzegorczyk

Ławka rezerwowych:
Bogdan Głąbicki, Wojciech Sęk, Radosław Wardak

Sędziowie:
Wójcik, Wójcicki, Replin

 

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Kliknij "czytaj więcej" w dolnej części newsa w celu rozwinięcia i podglądu zdjęć

|
_ _
{ B-klasa - kolejka 2 - 27-28 sierpnia 2016 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Polonez Mordy - Olimpia Latowicz 28 sierpnia, 17:00
Liwia Łochów 3-2 Niwa Tęczki 27 sierpnia, 17:00
LZS Starawieś 3-3 Zryw II Sobolew 27 sierpnia, 17:00
Legion Grębków - ---  
Iskra Kotuń 3-3 LUKS Ruda Wolińska 27 sierpnia, 16:00
Fenix II Siennica 1-2 Jutrzenka Cegłów 27 sierpnia, 17:00
Tajfun II Jartypory - Hutnik II Huta Czechy 28 sierpnia, 16:00
|
_ _
{ Kolejka 3 - 27-28 sierpnia 2016 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn 28 sierpnia, 17:00
Płomień Dębe Wielkie - Naprzód Skórzec 28 sierpnia, 16:00
Tygrys Huta Mińska - Victoria Kałuszyn 27 sierpnia, 17:00
Wilga Miastków Kościelny - Kosovia Kosów Lacki 27 sierpnia, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Fenix Siennica 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Unin - Jabłonianka Jabłonna Lacka 27 sierpnia, 15:00
Tajfun Jartypory - Hutnik Huta Czechy 28 sierpnia, 14:00
Tęcza Stanisławów - MKS Małkinia (Małkinia Górna) 28 sierpnia, 17:30
|
_ _
{ Pogoń za wynikiem }
|

Hutnik Huta Czechy - Orzeł Unin 4:2 (0:2)

Bramki:
Rafał Trzmiel - 48 minuta
Kamil Piętka - 76 minuta (as. Mateusz Rękawek)
Kamil Szostak - 59 minuta (as. Jakub Kardyka), 92 minuta (karny)

Skład:
Piotr Kardyka - Mateusz Rękawek, Kamil Szostak, Jakub Kardyka, Rafał Trzmiel - Arkadiusz Wardak, Rafał Głąbicki, Mateusz Zawadka, Kamil Piętka (Filip Gawinek - 85 minuta), Sebastian Grzegorczyk (Łukasz Kowalski - 85 minuta) - Paweł Wilczek (Marek Krupieńczyk - 46 minuta)

Ławka rezerwowych:
Maciej Bogdanowicz, Bogdan Głąbicki

Sędziowie:
Sokołowski, Skrzydlewski, Mucha

 Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Kliknij "czytaj więcej" w dolnej części newsa w celu rozwinięcia i podglądu zdjęć

|
_ _
{ Kolejka 2 - 20-21 sierpnia 2016 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Wektra Zbuczyn - Tęcza Stanisławów 21 sierpnia, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Tajfun Jartypory 20 sierpnia, 11:00
Hutnik Huta Czechy - Orzeł Unin 20 sierpnia, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 20 sierpnia, 13:00
Fenix Siennica - Wilga Miastków Kościelny 20 sierpnia, 15:00
Kosovia Kosów Lacki - Tygrys Huta Mińska 21 sierpnia, 15:00
Victoria Kałuszyn - Płomień Dębe Wielkie 20 sierpnia, 16:00
Naprzód Skórzec - Zryw Sobolew 20 sierpnia, 17:00
|
_ _
{ Na początek porażka }
|

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Hutnik Huta Czechy 3:1 (0:0)

Bramka:
Paweł Wilczek - 64 minuta (as. Marek Krupieńczyk
)

Skład:
Piotr Kardyka - Arkadiusz Wardak, Kamil Szostak, Marek Krupieńczyk (Maciej Bogdanowicz - 65 minuta), Rafał Trzmiel - Sebastian Grzegorczyk, Rafał Głąbicki, Kamil Piętka, Mateusz Zawadka, Mateusz Rękawek - Paweł Wilczek

Ławka Rezerwowych:
Bogdan Głąbicki

Sędziowie:
Ołowski, Pniewski, Świniarski

 Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Kliknij "czytaj więcej" w dolnej części newsa w celu rozwinięcia i podglądu zdjęć

|
_ _
{ Kolejka 1 - 13-14 sierpnia 2016 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Naprzód Skórzec 3-2 Wektra Zbuczyn 13 sierpnia, 11:00
Zryw Sobolew 3-3 Victoria Kałuszyn 14 sierpnia, 17:00
Płomień Dębe Wielkie - Kosovia Kosów Lacki 15 sierpnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 1-2 Fenix Siennica 13 sierpnia, 14:30
Wilga Miastków Kościelny 0-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 13 sierpnia, 11:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-1 Hutnik Huta Czechy 14 sierpnia, 11:00
Orzeł Unin 2-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 14 sierpnia, 16:00
Tajfun Jartypory 5-2 Tęcza Stanisławów 14 sierpnia, 12:00
|
_ _
{ Czwarty ostatni sparing }
|

Sęp Żelechów - Hutnik Huta Czechy 1:2 (1:1)

Bramki:
Sebastian Grzegorczyk x2

Skład:
Marcin Trzmiel - Rafał Trzmiel, Kamil Szostak, Jakub Kardyka, Mateusz Rękawek - Mateusz Zawadka, Arkadiusz Wardak, Rafał Głąbicki, Kamil Piętka, Łukasz Kowalski - Sebastian Grzegorczyk

Ponadto grali:
Wojciech Sęk, Paweł Wilczek, Maciej Bogdanowicz, Bogdan Głąbicki

Sędziował:
Lusawa

|
_ _
{ Trzeci sparing }
|

Mazur Karczew - Hutnik Huta Czechy 5:0 (1:0)

Skład:
Piotr Kardyka - Mateusz Rękawek, Jakub Kardyka, Radosław Wardak, Rafał Trzmiel - Arkadiusz Wardak, Filip Gawinek Rafał Głąbicki, Mateusz Zawadka, Łukasz Kowalski - Sebastian Grzegorczyk

Ponadto grał:
Bogdan Głąbicki

 Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Kliknij "czytaj więcej" w dolnej części newsa w celu rozwinięcia i podglądu zdjęć

|
_ _
{ Drugi sparing }
|

Hutnik Huta Czechy - Wilga II Garwolin 4:3 (2:1)

Bramki:
Marek Krupieńczyk x2
Bartłomiej Jedynak x2

Skład:
Piotr Kardyka - Mateusz Rękawek, Kamil Szostak, Jakub Kardyka, Rafał Trzmiel - Rafał Głąbicki, Mateusz Zawadka, Bartłomiej Jedynak, Sebastian Grzegorczyk, Arkadiusz Wardak - Marek Krupieńczyk

Ponadto grali:
Maciej Bogdanowicz, Damian Starzec, Bogdan Głąbicki

Sędzia:
Talarek

 Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Kliknij "czytaj więcej" w dolnej części newsa w celu rozwinięcia i podglądu zdjęć

|
_ _
Strona 1 z 96 1 2 3 4 > >>
{ FANATYCZNY STYL ŻYCIA }
Image and video hosting by TinyPic
_ _
{ Gramy... }
HHC - LO - 31.08, godz. 17.00
Hutnik - Tęcza Stanisławów

HHC - B-klasa - 04.08, godz. 17.00

Zryw II Sobolew - Hutnik II

HHC - U15, 31.08, godz. 17.00
Wilga Miastków - Hutnik

HHC - U10, 03.09, godz. 10.30
Kolektyw Oleśnica - Hutnik

HHC - U8
Hutnik - koniec sezonu
_ _
{ Kibolska HC }
_ _
{ Sponsor główny }


_ _
{ Rechner }


_ _
{ Astronik }


_ _
{ Tabela LO }
1.Fenix Siennica9
2.Naprzód Skórzec9
3.Tajfun Jartypory7
4.Wilga Miastków Kościelny6
5.Tygrys Huta Mińska6
6.Płomień Dębe Wielkie6
7.Jablonianka Jabłonna Lacka6
8.Hutnik Huta Czechy4
9.Zryw Sobolew4
10.Wektra Zbuczyn3
11.Orzeł Unin3
12.Mazovia II Mińsk Mazowiecki3
13.MKS Małkinia1
14.Tęcza Stanisławów1
15.Victoria Kałuszyn1
16.Tęcza Stanisławów0
_ _
{ Strzelcy LO }
Sezon 16/17
Kamil Szostak 2
Kamil Piętka 2
Paweł Wilczek 1
Rafał Trzmiel 1
Marek Krupieńczyk 1
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie